Kalendár akcií
« Jún '19 »
PoUtStŠt PiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Meninoví oslávenci

Dupnák Ján
- - - - - - - -
napísať odkaz
Strachan Ján
- - - - - - - -
napísať odkaz
Opina Ján
- - - - - - - -
napísať odkaz


O rôčik sú starší:

Tarasovičová Lenka
- - - - - - - -
napísať odkaz
Čandik Jozef
- - - - - - - -
napísať odkaz

Pán Boh požehnaj!
 
Uvedom si

Máš väčšiu cenu, než je cena všetkého bohatstva sveta.
 
Reklama
misionar.eu
 

Aj cez počítač sa dá urobiť skúsenosť s Bohom

Počítače nikdy neboli mojou silnou stránkou. Povedzme, že ma život pritlačil sa im trošku venovať. No poniektoré veci v počítači sú pre mňa zatiaľ stále záhadami.

Naposledy som mal skrze notebook, z ktorého píšem tento blog, skúsenosť s Bohom. Jedného dňa idúc na modlitbu som ho nechal zapnutý s tým, že po niekoľkých minútach sám prejde do režimu spánku, no vrátiac sa z modlitby sa správal veľmi čudne. Nešiel ani vypnúť, ani zapnúť. Keď som aplikoval "tvrdý off", po reštarte notebook síce nabehol, no nefungovala sieťová karta - pripojenie na internet. Nevedel som, čo sa deje, preto som skúsil znova reštart.

Keď sa to po opätovnom skúšaní nepodarilo, nechal som to tak s tým, že to neviem opraviť a teda to musí nejako poriešiť Pán. Začal som sa modliť - "Pane, vieš, že potrebujem počítač. Nemám peniaze na opravu. Neviem, čo sa deje, ale dávam ti to do rúk. Ak je to záležitosť duchovného boja, vybojuj tento boj." A po znamení kríža som ho skúsil zapnúť. Počítač pár krát zvláštne zablikal a nabehol tak ako má, so všetkým. Žeby náhoda? Žeby záhady Microsoftu? Žeby duchovný boj?

Pre niektorých bude toto podelenie príležitosťou odsúdiť moju naivitu, pre iných dôvodom na smiech. Pre mňa je však skutočnosť, že píšem zo spomínaného notebooku online tento blog skúsenosť s mocou modlitby a mocou môjho Boha. Vyznávam, že môj Boh je mocný!

oMatus

Doterajšie hodnotenie: 0 bodov v 0 hodnoteniach, priemer: 0

Vaše hodnotenie blogu

_EXCELLENT _VERYGOOD _GOOD _REGULAR _BAD
Stupnica hodnotenia

      

Komentáre