Uvedom si

Máš väčšiu cenu, než je cena všetkého bohatstva sveta.
 
Reklama
misionar.eu
 

List od Boha

    Keď si sa dnes ráno zobudil, všimol som si Ťa a dúfal som, že mi povieš aspoň vetu, alebo tých pár slov, prosiac o môj názor alebo ďakujúc za to, čo sa stalo včera.
    Avšak všimol som si, že si bol veľmí zamestnaný hľadaním toho, čo si oblečieš do práce. Bol som trpezlivý, keď si utekal z domu, obliekal sa... Viem, že si mal toľko času, aby si sa zastavil a povedal aspoň: čau. Avšak bol si príliš zaneprázdnený.
    Kvôli tomu som zapálil nebo pre Teba, naplnil som ho farbami a sladkým spevom vtákov, aby som videl, či si ma počul.
    Pozoroval som Ťa, keď si išiel do práce a čakal som Ťa trpezlivo celý deň. So všetkými vecami, čo si mal urobiť, som Ťa podporil, ale bol si veľmi zamestnaný, aby si mi niečo povedal.
    Pri Tvojom návrate som videl Tvoju únavu, preto som Ťa chcel okúpať, lebo voda odnáša stres. Keď však začalo pršať, rozzúril si sa a urazil si moje meno.
    Veľmi som dúfal, že budeš rozprávať, bolo ešte veľa času. Potom si zapol telku, ja som však trpezlivo čakal. Počas programu si sa navečeral, avšak znovu si zabudol na mňa, nevenoval si mi ani slovo. Všimol som si, že si veľmi unavený a tužíš po tichu, a tak som zatemnil nebo a zapálil sviečku. Bolo to naozaj krásne, ale Teba to nezaujímalo. Bol si zničený. Poprial si dobrú noc celej rodine. Spadol si na posteľ a v momente si zaspal.
    Sprevádzal som Tvoje sny hudbou, nočné vtáctvo sa rozospievalo, ale to nie je dôležité, pretože si si ani neuvedomil, že som tu stále pre Teba. Mám viac trpezlivostí, ako si môžeš predstaviť. Tiež by sa mi .páčilo naučiť Ťa mať trpezlivosť s druhými. MÁM ŤA RÁD a každý deň čakám na Tvoju modlitbu, í krajinu som vytvoril iba pre Teba.
    Dobre, opäť si sa zobudil a znova som tu s mojou láskou a čakám na Teba, veriac, že dnes mi venuješ aspoň trochu času.

Pekný deň!

Tvoj Otec Milujúci Boh

návrat hore Piatok, 15.09. 2006 - 07:15:58
Téma: Prečo Boh...

Hodnotenie príspevku

Vynikajúci Veľmi dobrý Dobrý Priemerný Zlý
Stupnica hodnotenia
Priemer: 4.73 / Hlasov: 15      

Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.