Kalendár akcií
« Január '18 »
PoUtStŠt PiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Meninoví oslávenci

Tkáč Vincent
- - - - - - - -
napísať odkaz


O rôčik sú starší:

Kasenčáková Mária
- - - - - - - -
napísať odkaz

Pán Boh požehnaj!
 
Uvedom si

Svojím názorom nepotláčaj vôľu iných!
 
Reklama
misionar.eu
 

List od milujuceho Otca ...

    Dieťa moje,Ty ma možno nepoznáš, ale Ja o tebe viem úplne všetko. Viem o tom, kedy si sadáš a kedy vstávaš, dobre poznám všetky tvoje cesty. Poznám dokonca aj počet vlasov na tvojej hlave.
    Stvoril som ťa na svoj obraz. Vo mne žiješ, hýbeš sa, proste si, pretože si mojim potomkom. Poznal som ťa skôr,než si bol počatý. Vybral som si ťa, už keď som plánoval Stvorenie. Tvoj život nie je omyl, pretože všetky tvoje dni sú zapísané v mojej knihe. Ustanovil som presný deň tvojho narodenia a tiež to, kde budeš žiť.
    To, ako som ťa stvoril, vzbudzuje bázeň. Utkal som ťa v lone tvojej matky a priviedol na svet v deň tvojho narodenia. Tí, ktorí ma nepoznajú, si ma nesprávne vysvetľujú. Nie som chladný ani hnevlivý Boh, ale som dokonalým vyjadrením lásky. Túžim ťa zahrnúť svojou láskou jednoducho preto, lebo si mojim dieťaťom a Ja tvojim Otcom. Ponúkam ti viac, než by ti kedy mohol ponúknuť tvoj pozemský Otec, lebo Ja som dokonalý Otec&.
    Všetko dobré,čo dostávaš, ti dávam Ja. Som ten, ktorý sa o teba vždy postará a naplní všetky tvoje potreby. Moje plány pre tvoju budúcnosť boli vždy plné nádeje, pretože ťa milujem nekonečnou láskou. Moje myšlienky o tebe sú nespočítateľné tak ako zrnká piesku na morskom brehu. Jasám a radujem sa z teba. Nikdy ti neprestanem preukazovať dobro, pretože si mojim drahocenným vlastníctvom. Z celého srdca a z celej duše ťa túžim zabezpečiť. Chcem ti ukázať mocné a úžasné veci.
    Keď ma budeš z celého srdca hľadať, nájdeš ma. Raduj sa vo mne a dám ti všetko, po čom túži tvoje srdce, lebo som to Ja, kto v tebe prebúdza tieto túžby. Môžem pre teba urobiť omnoho viac, než si dokážeš predstaviť, pretože som Ten, kto ťa dokáže najviac povzbudiť. Som tiež Otcom, ktorý ťa poteší v každom tvojom trápení, som ti nablízku, keď máš zlomené srdce. Tak ako sa pastier stará o svoju ovečku, tak si ťa aj Ja pritisnem k svojmu srdcu. Jedného dňa zotriem všetky slzy z tvojich očí a zbavím ťa všetkej bolesti, ktorou si trpel na tejto zemi.
    Som tvoj Otec a milujem ťa rovnako, ako svojho syna Ježiša. Cez Ježiša môžeš spoznať moju lásku k tebe. On je dokonalým vyjadrením mojej existencie. Prišiel, aby ti dokázal, že Ja som s tebou, nie proti tebe. Tiež ti chcem povedať, že nepočítam tvoje hriechy. Ježiš zomrel preto, aby nás dvoch zmieril. Jeho smrť bola tým najväčším vyjadrením mojej lásky k tebe.
    Vzdal som sa všetkého, čo som miloval, aby som mohol získať tvoju lásku. Keď príjmeš dar môjho Syna Ježiša, získaš mňa. A nič už ťa nikdy neoddelí od Mojej lásky k tebe. Vráť sa domov a Ja prichystám tú najväčšiu oslavu, akú kedy nebo videlo. Vždy som bol tvojim Otcom a ním aj ostanem. Moja otázka znie: "Chceš byť mojim dieťaťom? Čakám na teba."

            S láskou tvoj Otec, všemohúci Boh.

Ria

návrat hore Utorok, 19.08. 2008 - 21:49:11
Téma: Sväté Písmo

Hodnotenie príspevku

Vynikajúci Veľmi dobrý Dobrý Priemerný Zlý
Stupnica hodnotenia
Priemer: 4.66 / Hlasov: 6      

Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.