Uvedom si

Kam nasmeruješ svoj život?
 
Reklama
misionar.eu
 

Pôst od facebooku

     V dnešnej dobe sa často stretávame s čoraz narastajúcou závislosťou mladých ľudí na facebooku. Táto droga je veľmi návyková a nepotrvá dlho, kým sa dostaneme do závislosti...

     Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že som tam strávila obrovské množstvo času a medzitým mi pomedzi prsty "utiekli" rôzne povinnosti, koníčky a dokonca aj priatelia. Možno sa čudujete (veď FB je práve na rozvoj komunikácie, ale už dávno som zistila, že to tak nie je), ale práve tu živá komunikácia stráca zmysel a nahrádza ju virtuálna, ktorá má mnoho masiek... Ale to už určite každý z nás pozná osobne.
     Ďakujem Pánovi, že ma včas upozornil na to, čo sa deje a vnukol mi myšlienku zefektívniť tento pôstny čas a plnohodnotnejšie ho využiť. Môj pôst trval 15 dní a skončil sa po sv. omši na bielu sobotu. Prvé dni boli dosť ťažké. V hlave sa mi točilo len jedno - "veď len na minútku sa prihlás...". Neprihlásila som sa, no nemohla som sa venovať ani ničomu inému, pretože ma tento hlas v kuse otravoval. Netrvalo však dlho a uvidela som množstvo voľného času, ktorý som začala zmysluplne využívať. Byť naživo s priateľmi, trošku sa venovať aj tej našej povinnej škole no a nakoniec som strávila aj viac času s rodinou. Som veľmi rada, že som absolvovala takúto "odvykačku". Povzbudzujem k nej aj vás, určite niečo nové objavíte a kvalitne využijete váš čas. Nedajte sa oblbnúť!

Lenka

návrat hore Štvrtok, 29.04. 2010 - 21:37:10
Téma: Čo pre mňa Boh urobil? (svedectvá)

Hodnotenie príspevku

Vynikajúci Veľmi dobrý Dobrý Priemerný Zlý
Stupnica hodnotenia
Priemer: 4.53 / Hlasov: 15      

Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Re: Pôst od facebooku (Hodnotenie: 1)
Od: Majky - Streda, 05.05. 2010 - 23:21:34
---------------------------------
Vďaka Lenka!