Kalendár akcií
« Január '18 »
PoUtStŠt PiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Meninoví oslávenci

Tkáč Vincent
- - - - - - - -
napísať odkaz


O rôčik sú starší:

Kasenčáková Mária
- - - - - - - -
napísať odkaz

Pán Boh požehnaj!
 
Uvedom si

Svojím názorom nepotláčaj vôľu iných!
 
Reklama
misionar.eu
 

Pastier

Pastier hľadajúci zablúdenú ovečku. Ježiš hľadajúci zablúdeného človeka. Ovečky sa strácajú a treba ich hľadať. Ľudia blúdia a potrebujú byť nájdení. Tí čo klamú potrebujú zistiť, že pravda ich oslobodí.

    Mám veľmi rada slová piesne: Povedz ľuďom, že mám ich rád, že sa o nich vždy starám a keď zablúdia vo svete povedz, že ich hľadám. Vieme posúdiť fyzické zlo. Vieme odsúdiť vraha. Vraví sa, že človek nie je len hmota ale aj duša a duch. Ja súhlasím. Cítim, že sa nemám starať len o telo ale aj o dušu a ducha. Tak ako telo môže chátrať aj duša a duch. Tak ako môže zabiť niekto telo, môže zabiť zlým prístupom aj dušu a ducha. Keď trestáme tých čo zabíjajú telo, nemali by sme si dávať pozor aj na tých čo zabíjajú dušu a ducha? Kto je ten kto má moc zabiť dušu a ducha?
    Môžem si vravieť, že postoj toho a toho človeka ma neovplyvňuje? Pravdu? Ovplyvňuje ma. Kto je môj pastier? Kto ma pozná po mene? Za kým kráčam? Ježiš sa dnes pýtal: Za koho ma pokladáte? A Petrovi povedal: nemáš zmysel pre Božie veci len pre ľudské... Ja to cítim tak, že mu povedal, začni žiť duchovne, veď Ty budeš čoskoro pastierom... Je nevyhnutné aby si začal vnímať veci tak ako ja, ak ma tu máš zastupovať... čo myslíš koľkých ku mne privedieš týmto alibizmom? ...máš chyby, to mi nevadí, ale ak ma cez teba majú ľudia poznať, musíš žiť v pravde (veď Ja Som Pravda)... klamstvom nie len, že nepritiahneš, nezachrániš ale odženieš priamo do vlkovej papule... a nevravím ti to pre to, že bez teba to nie je možné... ja si nájdem cestu k ľuďom aj bez teba... ale je chcem aj TEBA :-)

P.S. Pastierom je podľa mňa každá žena a každý muž.

Autor: Ria

návrat hore Štvrtok, 16.08. 2007 - 06:23:11
Téma: Aby porástla naša múdrosť

Hodnotenie príspevku

Vynikajúci Veľmi dobrý Dobrý Priemerný Zlý
Stupnica hodnotenia
Priemer: 4 / Hlasov: 3      

Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.